Kontakt ja meeskond


Merianto OÜ

Siduri 3, 11313 Tallinn, EESTI
+ 372 654 2000
info@merianto.com
Registrikood: 11009091
KMKR nr: EE100875151

Merianto Install Oy

Postiaadress: Urho Kekkosen katu 4-6E, 00100 Helsinki, FINLAND
+ 358 40 5339 162
install@merianto.com
Y-tunnus: 2587500-6




Meeskond

Raimo Grichin Juhataja (+ 372) 504 8700 raimo@merianto.com
Jüri Abram Müügijuht (+ 372) 504 3036 (+ 358) 40 533 9162 ja@merianto.com
Andrus Loit Ekspordijuht (+ 358) 40 774 1131 andrus.loit@merianto.com
Putte Kopamees Ekspordi projektijuht (+ 372) 5300 7723 (+ 358) 40 553 8392 putte@merianto.com
Silver Uudelt Ekspordi projektijuht (+ 372) 5648 5589 (+ 358) 40 646 2642 silver@merianto.com
Toomas Luik Projektijuht (+372) 526 6277 (+358) 40 533 8221 toomas.luik@merianto.com
Marko Heinvee Projektijuht-logistik (+ 372) 512 5744 marko@merianto.com
Toomas Zdankevitch Projekteerija (+ 372) 502 7810 (+ 358) 40 646 2642 toomas@merianto.com
Kaarel Loomets Lao juhataja (+ 372) 5663 9945 kaarel@merianto.com
Indrek Reitalu Paigaldusspetsialist (+ 358) 40 553 8202 indrek@merianto.com

 

Küsimuse saata või kontakteeruda saate ka siit:

 

EAS toetus projektile „Disainialane nõustamine